Εύρος Λοϊζίδης: Επενδύουμε σε μια κουλτούρα καθαριότητας και φροντίδας των ακτών μας.
Μαζί με ομάδα εθελοντών μας συμμετείχαμε στην καθιερωμένη πρωτοβουλία καθαριότητας της παραλίας Sandy-Beach του (Σο.Κυ.Πα ) και του ΑΚΤΗ / AKTI Project and Research Centre
Στηρίζουμε και συγχαίρουμε τις πρωτοβουλίες των ενεργών πολιτών της Πάφου μας για μια πιο βιώσιμη και περιβαλλοντικά ευαισθητοποιημένη καθημερινότητα για όλους τους δημότες μας!
![](https://pafos24.com/wp-content/uploads/2024/04/img_7803-1-1024x682.webp)
![](https://pafos24.com/wp-content/uploads/2024/04/img_7804-1-1024x683.webp)
![](https://pafos24.com/wp-content/uploads/2024/04/img_7802-1-1024x682.webp)
![](https://pafos24.com/wp-content/uploads/2024/04/img_7805-1-1024x576.webp)